29 Mart 2012 Perşembe

KARBONATLI SU İÇMENİN FAYDALARI


Arkadaşlarımdan  duyduğum karbonatlı suyu her zamanki gibi önce kendimde denedim...
1 haftadır 1 büyük su bardağına 1 çay kaşığı karbonat karıştırıp içiyorum.Önce karbonatı atıp üzerine biraz sıcak su ekleyince köpürüp çözülüyor, sonra soğuk su ekleyip sabah aç karnına içiyorum.
önce midemdeki gastrit nedeniyle korkarak içtim, ama gayet rahatım, bir sorun yok,hazımsızlık sorunumda kalmadı.Yavaş çalışan böbreklerde hızlanıyor.
Grip olan bir arkadaşım kullanıyor , göğsüm dolu öksürüyorum diyordu, karbonatlı suya başlayınca göğsü söktürmüş, o nedenle KOAH hastası olan eşimede içirmeye başladım.
izlenimlerimi paylaşmaya devam edeceğim.

Kemal Miların https://www.facebook.com/kemal.milar sayfasından öğrendiklerim:Karbonatın Kullanımı: Bir büyük bardağa 2 tatlı kaşığı karbonat atıldıktan sonra üzerine az az kaynar su dökülerek köpürtülür ve karbonatın suda iyice çözülmesi sağlanır. Sonra üzerine normal su dökülür, karıştırılır ve içilir( su sıcak geliyorsa soğumaya bırakılır ve öyle içilir). Eğer Kanser, MS, Diabet hastasıysanız vücudu Alkali hale getirmek için ilk hafta aç karnına yemeklerden 1 saat önce bu uygulama 2 kere tekrarlanır. Sonraki 3 Hafta sadece sabahları kahvaltıdan önce aç karnına içilerek devam edilir. 1 Ay sonra gidip hastalığınızı kontrol edip iyi olup olmadığınızı görebilirsiniz. Eğer idrarınızdaki pH 7.36 ve üstüyse Alkali haldedir vücudunuz dilerseniz hergün bir çay kaşığı suya karbonat atıp hergün kullanmaya devam edebilir yada sadece ihtiyaç duyduğunuzda bunu uygulayabilirsiniz. İdrarınızdaki pH seviyesini öğrenmek için digital pH ölçerler satılıyor, onlardan bir tane alıp hergün tartıya çıkmak gibi idrarınızdaki pH seviyenize bakıp bedeninizin sağlık durumunu anlayabilirsiniz. Digital pH ölçer yerine pH kağıtları satılıyor, bunuda internetten araştırıpöğrenebilirsiniz. Hastaysanız alkali gıdaları araştırıp mümkün mertebede iyleşene kadar Alkali gıda tüketmeye özen gösterin. Kanser asidik sıvı'dır. Hücrelerin içerisine yerleşip belirli bir bölgede toplandığında kendisini mantar hastalığı şeklinde gösterir. Kanser, Diabet, MS, Akne, Egzama ve diğer bütün hastalıklar ASİDOZ'DAN KAYNAKLANIR. ALKALİ HALE GELDİĞİNİZDE HASTALIKLARINIZIN HEPSİNDEN ( %99 ) KURTULURSUNUZ. Neye dayanarak söylüyorum bunları; Kimyager, Mikrobiyolog, Diyetisyen Dr. Robert O Young'a bağlı söylüyorum. İnternetten kitaplarını sipariş edebilir, video ve bütün yazılarını okuyabilirsiniz.


http://www.idefix.com/kitap/kanserden-korkma-modasi-gecmis-tedaviden-kork-ilhami-guneral/tanim.asp?sid=QRM7WNSH2K3NZEBZ6C3Ihttp://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=3307


(Doktorunuzun söyleyemedikleri)


http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=92946


(Doktorların Büyük Sırrı Kanser Cinayetleri)pH Mucizesiyle Carmen Newman Göğüs Kanserinden Kurtuluşu;Carmen Newman 2008 senesinde Göğüs kanserine yakalanmış 2009'a gelindiğinde doktorları ( bu sırada ağlamaklı oluyor çünkü öleceğini düşünmüş büyük bir travma aslında) ona bağışıklık sisteminin çok düşük olduğunu, ne yapacaklarını bilmediklerini ve bir mucize beklemesini söyleyip onu eve göndermişler.Oda eve dönmüş daha sonra pH Mucizesi kitabını okumuş ve okudukça öğrenmeye ve bilinçlenmeye başlamış. Ve yeşil alkali gıdaları tüketmeye başlamış ve her gün kendisini daha iyi hissetmeye başlamış. Daha sonra Dr. Young'ın özel tedavi merkezine gelmiş ve detoks ve düzgün beslenme programı uygulamışlar. Bir kaç gün önce kan testi yapıldığında artık kanserinden iz kalmadığı görülmüş. Şu anda sağlıklı ve mutlu bir şekilde bu video da kendi hikayesini anlatıyor.


http://www.youtube.com/watch?v=adp8jONIy9Y&feature=share


Kemal Milar:17 Ocak 2012İlk sevinç verici haberimi aldım sonunda :))) Arkadaşımın kız arkadaşının dedesi prostattan ameliyat olurken parça almışlar ve kanser olduğunu ve kemiklere metastas yaptığını söylüyorlar. 80 yaşından büyük olduğu için kemoterapi yapamıyorlar ve yapacak birşey yok diye gönderiyorlar. Benim vasıtamla arkadaşımın kız arkadaşı dedesiyle konuşuyor. Karısı zorla karbonatlı su içirmeye başlamış. 4 Hafta karbonatlı su içtikten sonra, gittikleri hastanede doktorlar kanser hastalığından iz kalmadığını iyleştiğini söylemişler.


4 yorum:

Deniz dedi ki...

Maşallah her derde devaymış bu karbonatlı su. :) SEN NEYMİŞSİN BE KARBONAT!

Adsız dedi ki...

slm arkadaslar karbonatlı su cok faydalı bır 1.5 haftadır ıcıyorum 2 kılo verdım ınsanda tokluk hıssı verıyorsunuz hem kanser ve dıger hastalıklardan kurtuluyorsunuz hemde zayıflıyorsunuz

Tülay ERDOĞDU dedi ki...

Siz 1 cay kasigi kullandiginizi yazmissiniz. Yazida ise 1 bardak suya 2 tatli kasigi kullanin diyor. Hangisi dogru acaba?

mustafa dedi ki...

1 çay kasığı karbonat koyun buyuk su bardağına az kaynar su kopürterek erisin uzerine normal su koyup ılık bır sekilde duzenli 1 ay için bakın kilo vermeye baslamış olacaksınız diyet yapmadan..