19 Ekim 2010 Salı

BİRDEMLİKSOHBET SEVİL'İN YONCA GIDA KAMPANYASI


BİRDEMLİK SOHBET Sevilcim ve YONCA GIDA tarafından düzenlenen kampanyada katılanlara hediye paketleri değıtılacak.Ayrıntılı bilgi ve katılım için aşağıdaki linklerden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz:

AYŞE TÜTER, BLOGGER’LAR İLE BİRARAYA GELDİ


Ayşe Tüter, İstanbul’lu bayanlar ile buluştu.Yonca Gıda, İstanbul’lu blogger bayanlar ile ünlü yemek danışmanı Ayşe Tüter’i bir araya getirdi. Etkinlikte hem birlikte kahvaltı edip hem de Ayşe Tüter ile sohbet etme imkânı bulan blogger lerın keyfine diyecek yoktu.


Yonca Gıda yetkililerinin yaptığı marka ve ürün tanıtımlarının ardından, Yonca Gıda ürün özelliklerini anlatan Ayşe Tüter ayrıca ünlü tariflerini de sevenleri ile paylaştı. Bayanların yemeklerle ilgili tüm sorularını yanıtlayan Ayşe Tüter kendisine gösterilen yoğun ilgiden de çok memnun kaldı.


İstanbul İTÜ Maçka kampüsü sosyal tesislerinde düzenlenen etkinliğe katılan Yonca Gıda yetkilileri ‘ İzmir ve Ankara’dan sonra etkinliğimizin İstanbul ayağını da gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Diğer illerde de bu gibi etkinlikler gerçekleştirmeye devam edeceğiz.Bunun içinde çalışmalarımız devam etmekte..’ diyerek bu tür buluşmalarının diğer illerde de devam edeceğini belirttiler.2 yorum:

Sevil dedi ki...

katılımın için teşekkür eder basarılar dilerim

Bayram Kombesi dedi ki...

Merhaba ilk kez geliyorum bloguna ve izlemeye aldim. Guzel paylasimlarda bulusmak dilegi ile, sevgiler.